FIND THE ANSWERS

A manufacturer sells belts for $13 per unit. the fixed costs are $1200 per month, and the variable cost per unit is $9?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • A manufacturer sells belts for $13 per unit. the fixed costs are $1200 per month, and the variable cost per unit is $9?


Answers