FIND THE ANSWERS

Albin kurti ku eshte?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • Albin kurti ku eshte?


Answers

Albin Kurti, Prishtinë. 25,801 likes · 46 talking about this. Faqja nuk është zyrtare. Këtu do të publikohen shkrimet e Albin Kurtit, aktivitetet si ...
Read more
Positive: 59 %
Deputeti i VETËVENDOSJE!-s, z. Albin Kurti, sot mori pjesë në shënimin e 21 vjetorit të masakrave dhe gjenocidit në Srebrenicë, ku për pak ditë ...
Read more
Positive: 56 %

More resources

Ish-lideri i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili u arrestua të shtunën, pas manifestimit të mbajtur në sheshin “Zahir Pajaziti” është ...
Read more
Positive: 59 %
Albin Kurti bëhet baba. 23 Qershor 2014 - 14:09 . Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, i cili para disa muajve është martuar me norvegjezen ...
Read more
Positive: 54 %
Një një video të postuar në Facebook nga deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje , Rexhep Selimi, shihet deputeti tjetër i këtij subjekti Albin Kurti, ku ...
Read more
Positive: 40 %
Edhe une jam e ketij mendimi Albin Kurti esht njeriu me i kompletuar i trojeve ... Sepse me Pakon e Ahtisarit Kosova eshte e ndare ne DYSH, ku perpos ...
Read more
Positive: 17 %

Show more results