FIND THE ANSWERS

Dennis Anderson purchased four gallons of milk for $11.67. Find the unit price per gallon rounded to the nearest cent.?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • Dennis Anderson purchased four gallons of milk for $11.67. Find the unit price per gallon rounded to the nearest cent.?


Answers