FIND THE ANSWERS

Discrete or continuous? The cost of buying pounds of grapes at the store. It cost $2.99 a pound.?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • Discrete or continuous? The cost of buying pounds of grapes at the store. It cost $2.99 a pound.?


Answers