FIND THE ANSWERS

If a box of tortillas chips cost $1.15 a pound, how much would .625 ounces cost?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • If a box of tortillas chips cost $1.15 a pound, how much would .625 ounces cost?


Answers