FIND THE ANSWERS

If I buy milk at Giant for $3.50/gallon, will more money go to a dairy farmer than if I buy milk at WallMart for $2.10/gallon?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • If I buy milk at Giant for $3.50/gallon, will more money go to a dairy farmer than if I buy milk at WallMart for $2.10/gallon?


Answers