FIND THE ANSWERS

If you are buying 8.828 litres of fuel and it costs $1.159/L, how much are you paying? Please show the formula you used.?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • If you are buying 8.828 litres of fuel and it costs $1.159/L, how much are you paying? Please show the formula you used.?


Answers