FIND THE ANSWERS

There are Handsoap A and Handsoap B. Handsoap A costs $1 for 8 ounces. Handsoap B costs $4 for 50 ounces. Which one is the better buy ?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • There are Handsoap A and Handsoap B. Handsoap A costs $1 for 8 ounces. Handsoap B costs $4 for 50 ounces. Which one is the better buy ?


Answers