FIND THE ANSWERS

Upervisor: "We buy these products for $50.00 and then sell them for $67.00." Supervisor: "That means that our price markup is -."?

Answer this question

Do you know the correct answer? Make money answering questions! Join now.
  • Upervisor: "We buy these products for $50.00 and then sell them for $67.00." Supervisor: "That means that our price markup is -."?


Answers